SUPER KAINOS!

Kodėl verta dirbti su UAB "Auto Praba"

6 kompanijos UAB "AUTO PRABA" privalumai, arba kodėl mes esame geresni už kitus ir kodėl turėtumėte dirbti su mumis!

 

  1. Automatinis informavimas 2 kartus per dieną e-paštu apie Jūsų krovinio statusą,tam kad sutaupytume Jūsų laiką. Šios funkcijos dėka Jums nereikia sekti ir apskaityti kiekvieno mūsų įmonės gabenamo krovinio – užteks tik patikrinti savo el. paštą. Jei dienos bėgyje Jums reikia daugiau informacijos apie krovinio statusą, tiesiog paspauskite „sekimo“ mygtuką ataskaitoje ir realiu laiku matysite kur yra Jūsų krovinys, nes visos mašinos išvykstančios iš mūsų terminalo į Rusiją ir Baltarusiją nuolat kontroliuojamos.
  2. Dviaukštės puspriekabės skirtos efektyvesniam dalinių krovinių gabeninmui. Specialiai mums pagamintas dviaukštes puspriekabes, kuriose įrengtos dvigubos reguliuojamos sijos, kurias galime pritaikyti prie bet kokių krovinių– tiek gabenamų euro padėklais, tiek nestandartinių. Antrajame aukšte galime vežti net iki 11t svorį. Krovinių saugumas yra vienas iš mūsų didžiausių prioritetų, tad šių puspriekabių tentas dar ir papildomai armuotas vielos tinklu, taip žymiai geriau apsaugant krovinius nuo vagysčių nei įprastinėje tentinėje puspriekabėje. Efektyviau išnaudojamos puspriekabės ne tik nauda mums bei Jums, bet ir aplinkai - optimizuodami krovinių gabenimą kartu mažiname neigiamą poveikį gamtai, o tuo pačiu rūpinamės mūsų sveikatai draugiška aplinka.
  3. Pavojingų (ADR) ir temperatūrinių krovinių gabenimas. Savo dalinių krovinių linijomis mes vežame ne tik įprastus, bet ir pavojingus krovinius, taip pat transportuojame ir prekes, kurioms reikalinga tam tikra teigiama temperatūra (pavyzdžiui kosmetika, vandens pagrindu pagaminti dažai, šalčiui neatspari įranga, kurių gabenimui reikia temperatūros ne mažesnės nei 5°C)
  4. Krovinio tikrinimas atvykus į mūsų terminalą Vilniuje.Visi kroviniai, atvykę į mūsų terminalą, yra sveriami, fotografuojami ir matuojami NEMOKAMAI. Duomenis apie krovinį, kartu su gautais dokumentais mes siunčiame klientui elektroniniu paštu. To dėka esant galimiems duomenų neatitikimams, galime drauge su Jumis iš anksto patikrinti prekes ir, jei reikia, ištaisyti dokumentus, kol krovinys nėra išsiųstas į paskirties vietą.
  5. Leistinas faktinio svorio neatitikimas ir svorio nurodyto dokumentuose iki 3%. Jei kroviniui atvykus mes nustatome, kad faktinis krovinio svoris ir svoris dokumentuose skiriasi daugiau nei 3%, informuojame klientą, kad jis turi ištaisyti dokumentus. Jei nėra galimybės tai atlikti savarankiškai, siūlome mūsų specialisto paslaugas ar kitus problemos sprendimo būdus. Tai padeda Jums ir mums išvengti galimų problemų pasienio ir paskirties vietose.
  6. Tikriausiai pačios geriausios kainos rinkoje.Esame daugiausiai dalinių krovinių iš Europos į Rusiją gabenanti logistikos kompanija, tad dirbant su mumis visuomet būsite tikri, kad nepermokate už transporto paslaugas.

 

 

Jūsų užklausa išsiųsta

Spausdami „SIŲSTI“ patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų UAB „Auto Praba“ saugomi ir tvarkomi kontaktų, informavimo ir (ar) teiravimosi nuomonės apie teikiamas paslaugas tikslu. Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik UAB „Auto Praba“ ar jos klientams paslaugas teikiančių asmenų ir nebus platinami jokiems tretiesiems asmenis.

Jūsų duomenys:

  • *- Būtina užpildyti

Jūsų užklausa:

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas