SUPER KAINOS!

Kodėl verta dirbti su UAB "Auto Praba"

6 kompanijos UAB "AUTO PRABA" privalumai, arba kodėl mes esame geresni už kitus ir kodėl klientai turėtų dirbti su mumis!

 

1. Automatinis informavimas 2 kartus per dieną e-paštu apie Jūsų krovinio statusą, tam kad sutaupytume Jūsų laiką. Šios funkcijos dėka Jums nereikia sekti ir apskaityti kiekvieno mūsų įmonės gabenamo krovinio – užteks tik patikrinti savo el. paštą. Jei dienos bėgyje Jums reikia daugiau informacijos apie krovinio statusą, tiesiog paklauskite Jums priskirto vadybininko.

2. Visos mašinos, kuriomis vežame dalinius krovinius, išvykstančios iš Vilniaus į Rusiją, turi palydovinį stebėjimą. Dirbdami su mumis visada žinosite tikslią savo krovinio buvimo vietą. Brangių prekių gabenimo atveju, Jūsų krovinio judėjimo statusas teikiamas ir savaitgaliais, kad galėtumėte būti tikri dėl savo krovinio saugumo.

3. Savos dalinių krovinių linijos. Visi kroviniai iš Lietuvos gabenami tik mūsų suformuotose mašinose ir niekada krovinių neperduodame kitiems ekspeditoriams, net jei tai nėra naudinga mums finansiškai. Krovinių gabenimas visiškai kontroliuojamas visos kelionės metu. Prieš gabenant krovinį siunčiame dokumentus kliento patikrinimui, kad būtų išvengta problemų pasienyje ir paskirties muitinėje.

4. Krovinio tikrinimas atvykus į mūsų terminalą Vilniuje. Visi kroviniai, atvykę į mūsų terminalą, yra sveriami, fotografuojami ir matuojami NEMOKAMAI. Duomenis apie krovinį, kartu su gautais dokumentais mes siunčiame klientui elektroniniu paštu. To dėka esant galimiems duomenų neatitikimams, galime drauge su Jumis iš anksto patikrinti prekes ir, jei reikia, ištaisyti dokumentus, kol krovinys nėra išsiųstas į paskirties vietą.

5. Leistinas faktinio svorio neatitikimas svoriui nurodytam dokumentuose iki 3%. Jei kroviniui atvykus  mes nustatome, kad faktinis prekių svoris ir svoris dokumentuose skiriasi daugiau kaip 3%, tada kartu su klientu taisome dokumentus. Jei nėra galimybės ištaisyti dokumentus savarankiškai, siūlome mūsų specialisto paslaugas ar kitus problemos sprendimo būdus. Tai padeda Jums ir mums išvengti galimų problemų pasienio ir paskirties vietose.

6. Apdrausta atsakomybė visos kelionės metu. Mūsų, kaip vežėjų atsakomybė yra apdrausta pagal CMR Konvencijos sąlygas 250 000 eurų sumai. Klientui pageidaujant, už mokestį galime papildomai apdrausti krovinį. Galite būti tikri, kad Jūsų krovinys yra saugiose rankose ir visiškai apdraustas nuo galimų rizikų.

Jūsų užklausa išsiųsta

Spausdami „SIŲSTI“ patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų UAB „Auto Praba“ saugomi ir tvarkomi kontaktų, informavimo ir (ar) teiravimosi nuomonės apie teikiamas paslaugas tikslu. Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik UAB „Auto Praba“ ar jos klientams paslaugas teikiančių asmenų ir nebus platinami jokiems tretiesiems asmenis.

Jūsų duomenys:

  • *- Būtina užpildyti

Jūsų užklausa:

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas