SUPER KAINOS!

Super kainos į Rusiją

Dalinių krovinių pervežimas autotransportu yra didžiausia Auto Prabos veiklos dalis. Tarptautinis krovinių gabenimas bei ekspedijavimas visose Europos ir NVS šalyse yra kuruojamas kvalifikuotų ir ilgametę patirtį turinčių kompanijos transporto vadybininkų.

Dalinis krovinys (angl. LTL ) paprastai būna nedidelės apimties ir neužima visos gabenimui skirtos erdvės. Keli daliniai kroviniai konsoliduojami į pilnus krovinius ir gabenami iki perkrovimo taško ar logistikos centro. Šiuose taškuose  jie perkraunami į kitas priekabas priklausomai nuo vežimo krypties. Toks gabenimo būdas padeda sutaupyti, kadangi užsakoma ne visa transporto priemonė, o tik vieta jame Jūsų turimam kroviniui (nuo dėžes iki kelių palečių). Daliniai kroviniai tikslą pasiekia beveik taip pat greitai, kaip ir pilnos mašinos. Tokį transportavimo būdą rekomenduojame visiems savo klientams, kurių kurių kroviniai neužima pilnos transporto priemonės.

Dalinių krovinių pervežimas – iš Lietuvos į Rusiją kroviniai išvyksta kiekvieną penktadienį bei šeštadienį. Taip daroma tam, kad pirmadienį kroviniai jau būtų pirmoje paskirties muitinėje.


Krovinių gabenimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Rusiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Baltarusijos. Krovinių pervežimas keliais vykdomas į šiuos miestus: Smolenskas (Смоленск), Maskva (Москва), Sankt Peterburgas (Санкт-Петербург), Žemutinis Novgorodas (Нижний Новгород), Voronežas (Воронеж), Rostovas prie Dono (Ростов на Дону), Krasnodaras (Краснодар) ir kitus greta bei pakeliui esančius Rusijos miestus.

Krovinių pervežimas keliais vykdomas į šiuos terminalus: Krasnoarmejskij, Leningradskiy, Vashutinskiy, Kashyrskiy, Kubinka, Istrinskiy, Juzhnyj, Pargolovskij,  Kotlinskiy, Shusharskij, Akulovskij,Mozhaiskij, Stabninskij,Dzerzhinskij, Brianskij, Pravoberezhnyj bei daugelį kitų.

Pasikrovimas: kiekvieną penktadienį

Pagrindinės kryptys kelių transportu:

Iš Anglijos, Airijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Ispanijos,  Italijos,  Austrijos, Čekijos, Vengrijos, Bulgarijos, Rumunijos, Slovėnijos, Slovakijos, Turkijos, Danijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos.

Dalinių krovinių gabenimo schema:

  1. Krovinys paimamas iš siuntėjo  ir transportuojamas iki mūsų konsolidacinio sandėlio Vilniuje, Lietuvoje.
  2. Pagal poreikį krovinio tvarkymas konsolidaciniame sandėlyje (perpakavimas, lipdukų klijavimas ir t.t).
  3. Jei prekės keliauja į trečiąsias šalis, tuomet atliekami visi  muitinės formalumai ir kitų reikalingų transportavimo dokumentų tvarkymas.
  4. Krovinio išsiuntimas į paskirties šalį krovininiu automobiliniu transportu.
  5. Klientas privalo pasirūpinti muitinės formalumais paskirties šalyje (jei tai tranzitinis krovinys).
  6. Prekių pristatymas galimas tiek nurodytu adresu „iki durų“, tiek gali būti iškraunamas kliento nurodytame muitinės sandėlyje.

Dalinių krovinių pervežimo privalumai:

Pagrindinis ir svarbiausias privalumas – ekonomiškumas. Mokate tik už savo krovinio užimamą vietą, o ne už visą gabenimui skirta erdvę pasirinktu transportu. Taip pat patogumas, nes galite atsivežti tik tuo metu Jums reikiamą kiekį prekių, nereikia sandėliuoti perteklinių krovinių pas save.

Gabenimas jūros transportu pats ilgiausias, tačiau tuo pat metu pats pigiausias ir patogiausias gabenant krovinius iš trečiųjų šalių.
Transportavimas oru – greičiausias, bet žymiai brangesnis transportavimo būdas, kuriuo geriausia siųsti mažus arba skubius krovinius.
Dalinių krovinių pervežimą gali užsisakyti tik juridiniai asmenys(verslo klientai).
Auto Praba – siekia visada pasiūlyti mažiausią kainą dalinių krovinių gabenimui iš Europos į NVS šalis.

Dalinių krovinių išsiuntimas iš mūsų konsolidacinio sandėlio Vilniuje į Rusiją vyksta kiekvieną  savaitę penktadieniais bei šeštadieniais

Jūsų užklausa išsiųsta

Spausdami „SIŲSTI“ patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų UAB „Auto Praba“ saugomi ir tvarkomi kontaktų, informavimo ir (ar) teiravimosi nuomonės apie teikiamas paslaugas tikslu. Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik UAB „Auto Praba“ ar jos klientams paslaugas teikiančių asmenų ir nebus platinami jokiems tretiesiems asmenis.

Jūsų duomenys:

  • *- Būtina užpildyti

Jūsų užklausa:

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas