SUPER KAINOS!

Daliniai kroviniai į Baltarusiją

UAB „Auto Praba“ siekia tapti viena iš dalinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo lyderių rinkoje, todėl savo įmonėje esame subūrę aukštos kvalifikacijos bei didelę patirtį transporto srityje sukaupusį darbo kolektyvą, kuris gali pasirūpinti saugiu krovinio pristatymu iš visos Europos į Rusiją ir Baltarusiją. Darniai įmonėje dirbanti komanda užtikrina, kad kiekvienam klientui būtų skiriamas ypatingas dėmesys.

Krovinių saugumui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Visi gabenami kroviniai apdrausti ekspeditoriaus civiline atsakomybe bei vežėjo CMR draudimu (iki 250.000 EUR suma vienam kroviniui). Klientui pageidaujant teikiame papildomą krovinių draudimo paslaugą. Galime apdrausti krovinius iki 110% nuo krovinio vertės, kur 10% - negauta nauda.

 

Krovinių pervežimas į Minską

Minskas – didžiausias ir drąsiai galima teigti pagrindinis Baltarusijos miestas, kuriame sutelktos pagrindinės šalies įmonės, tai Baltarusijos verslo širdis. Iš viso krovinių srauto vykstančio į šią šalį maždaug 80% keliauja į Minską. Vilnius ir Minskas sujungti puikia šiuolaikine magistrale, atstumas tarp sostinių tėra 200km, tad kroviniai gali būti pristatyti labai greitai. Tačiau, Baltarusija nepriklauso Europos Sąjungai, todėl krovinių gabenimas į šią valstybę vyksta kiek kita tvarka nei Europos Sąjungoje.

Pasinaudoję UAB „Auto Praba“ paslaugomis, išvengsite sudėtingo susipažinimo su krovinių gabenimo tvarka iš Europos Sąjungos. Pakankamai seniai veikiame dalinių krovinių gabenimo iš Europos į Rusiją kryptimi, esame vieni iš šios rinkos lyderių, tad puikiai įsivaizduojame Baltarusijos verslo poreikius, susijusius su jų krovinių logistika. Esame ištobulinę mūsų dalinių krovinių logistikos procesus, tad galime užtikrinti mūsų klientams ne tik geriausią paslaugų kokybę, bet ir geriausias kainas rinkoje. Suprantame, kad prekių pristatymo kaina yra lemiantis veiksnys ir esame tikri, kad klientas pasirinkęs mus mokės mažiausią kainą rinkoje už šias paslaugas tuo pačiu gaudamas puikią paslaugų kokybę. Mūsų darbas yra pasirūpinti Jūsų kroviniu ir padėti išvengti rūpesčių. Tai reiškia, kad suteiksime Jums visą informaciją apie reikalingus dokumentus bei užtikrinsime, kad mums patikėtas krovinys sėkmingai pasiektų gavėją Baltarusijoje.

 

Išvykimo ir atvykimo laikai vykdant krovinių gabenimą į Baltarusiją bei sąlygos

Krovinių į Minską iš mūsų konsolidacinio sandėlio Vilniuje išvyksta kiekvieną penktadienį bei pirmadienį. Tranzito laikas dažniausiai būna 1-3 dienos. Daliniai kroviniai Europoje yra surenkami iš siuntėjų į mūsų sandėlius Vilniuje ir iš ten pristatomi į Minske esančią muitinę, kur yra išmuitinami krovinio gavėjo. Esant kliento pageidavimui, galime krovinį pristatyti tiesiogiai gavėjui (taikomas papildomas mokestis, o pristatymo laikas nustatomas kiekvienu individualiu atveju).

 

Patikėkite Jūsų dalinius krovinius profesionalams! Lauksime Jūsų paklausimų bei užsakymų telefonu +370-5-2052109 arba el.paštu info@autopraba.lt

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas