SUPER KAINOS!

Daliniai kroviniai į Rusiją

UAB „Auto Praba“ sėkmingai vykdo krovinių pervežimą žemės, juros, oro transportu Europoje ir už jos ribų. Visas transporto priemones, kuriomis gabenami kroviniai, vairuoja profesionalūs vairuotojai, kurie šią veiklą vykdo jau ne vienerius metus. Siekdami tapti dalinių krovinių gabenimo lyderiais, užtikriname savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas ir atsižvelgiame į kiekvieno individualius poreikius.

Krovinių saugumui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Visi gabenami kroviniai apdrausti ekspeditoriaus civiline atsakomybe bei vežėjo CMR draudimu (iki 250.000 EUR suma vienam kroviniui). Klientui pageidaujant teikiame papildomą krovinių draudimo paslaugą. Galime apdrausti krovinius iki 110% nuo krovinio vertės, kur 10% - negauta nauda.

 

Krovinių gabenimas į Rusiją – sudėtingais pervežimais leiskite pasirūpinti mums

Siekiant krovinį pristatyti į Europos Sąjungai priklausančią valstybę, dažniausiai netenka susidurti su įvairiomis procedūromis ir dokumentų reikalavimais. Vis dėlto, kuomet krovinys turi būti išvežtas už Europos Sąjungos ribų, tenka pasirūpinti, kad visa procedūra vyktų tinkamai ir sklandžiai.

Visi kroviniai, išvykstantys iš Europos Sąjungos, privalo būti reikiamai įforminti. Minėtą informaciją sudaro duomenys apie prekės kiekį, jos svorį, vertę, prekių kodai bei pavadinimai. Ją pateikti turi klientas.

Naudojantis UAB „Auto Praba“ krovinių gabenimo paslaugomis, Jums teks rūpintis kur kas mažiau – visais dokumentais pasirūpinsime mes. Tam, kad krovinių pervežimas į Rusiją vyktų sklandžiai, supažindinsime Jus su reikalaujama procedūra, pateiksime visą naudingą informaciją ir suteiksime galimybę žinoti, kurioje vietoje yra gabenamas Jūsų krovinys.

 

Išvykimas į Rusiją – Jums patogiu metu

Krovinių pervežimas į Rusiją vykdomas vieną kartą savaitėje ir gavėjui pristatomas per 3-4 darbo dienas, priklausomai nuo miesto. Autotransporto priemonės į Rusiją išvyksta kiekvieną penktadienį.

Daliniai kroviniai visoje Europoje yra surenkami iš kliento ir pristatomi į Rusijoje esančią muitinę. Visas muitinėje reikalingas procedūras Lietuvoje (ex1 forminimas) atlieka UAB „Auto Praba“, o krovinio, pristatyto į Rusiją, išmuitinimu rūpinasi jo gavėjas.

Esant kliento pageidavimui, galime krovinį pristatyti tiesiogiai gavėjui (taikomas papildomas mokestis, o pristatymo laikas nustatomas kiekvienu individualiu atveju).

 

Patikėkite Jūsų dalinius krovinius profesionalams! Lauksime Jūsų klausimų telefonu +370-5-2052109 arba el.paštu info@autopraba.lt

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas