SUPER KAINOS!

Auto transportas

UAB “Auto Praba” teikia krovinių gabenimo autotransportu tarptautiniais maršrutais paslaugas bei atlieka siuntų surinkimopaskirstymo Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje paslaugą.

Gabename pilnus (FTL) ir dalinius (LTL) krovinius, reguliuojamos temperatūros bei pavojingus (ADR) krovinius. Krovinių gabenimui naudojame įvairias transporto priemones – mikroautobusus, 3-10 tonų keliamosios galios krovininius automobilius, tentines ir šaldytuvines puspriekabes (iki 92 kubinių metrų talpos), didžiatūrius autotraukinius (iki 120 kubinių metrų talpos).

Esame vieni rinkos lyderių dalinių krovinių gabenime iš ES, Turkijos bei Skandinavijos į Rusiją pagal kas savaitę gabenamų krovinių ir išsiunčiamų mašinų kiekius. Turime kassavaitinę dalinių krovinių (LTL) gabenimo sistemą į Baltarusiją ir Rusiją (Maskvą, Sankt-Peterburgą, N.Novgorodą, Voronežą, Lipecką, Smolenską, Krasnodarą, Rostovą prie Dono, Volgogradą, Kazanę, Naberežnyje Čelny). Mašinos su daliniais kroviniais iš mūsų konsolidacinių sandėlių Vilniuje išvyksta kiekvieną penktadienį ir šeštadienį, kad pirmadienį būtų pirmoje muitinėje. Mašinose įrengta palydovinė stebėjimo sistema, kurios pagalba galime realiu laiku stebėti krovinio judėjimą, buvimo vietą, komunikuoti su vairuotoju.

Nemokamai atliekame krovinio būklės, svorio, vietų skaičiaus, išmatavimų patikrinimą ir fotografavimą mūsų terminale Vilniuje. Visos procedūros atliekamos siekiant išvengti klaidų bei duomenų neatitikimo su dokumentuose pateikiamais duomenimis. Ruošiame krovinių transportavimo dokumentus, forminame muitinės procedūras mūsų muitinės sandėliuose Vilniuje.

Pilnai kontroliuojame visą krovinio gabenimo maršrutą, du kartus per dieną (ryte ir vakare) e-paštu teikiame klientui išsamią informaciją apie krovinio buvimo vietą ir gabenimo eigą. Operatyviai informuojame apie visas gabenimo eigoje kylančias nenumatytas situacijas.

Turime platų partnerių-terminalų tinklą visoje Europoje. Galime pasiūlyti reikiamą sprendimą reikiamu laiku reikiamoje vietoje.

Teikiame dalinių krovinių gabenimo iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis paslaugą.

Galime pasiūlyti krovinių gabenimą iš Vakarų Europos šalių į Baltijos valstybes ir Skandinaviją.

Visi gabenami kroviniai apdrausti ekspeditoriaus civiline atsakomybe bei vežėjo CMR draudimu (iki 250.000 EUR suma vienam kroviniui).

Klientui pageidaujant teikiame papildomą krovinių draudimo paslaugą. Galime apdrausti krovinius iki 110% nuo krovinio vertės, kur 10% - negauta nauda. Konsultuojame klientus krovinių draudimo klausimais, padedame išventi su tuo susijusių problemų ir praradimų.
Siūlome klientui keletą kainos ir išpildymo variantų, suteikdami galimybę išsirinkti patį naudingiausią iš jų. Ieškome klientui pačio naudingiausio sprendimo.

Taikome lanksčią atsiskaitymų sistemą. Pastoviems klientams numatyta atsiskaitymo atidėjimo galimybė.

Jūsų užklausa išsiųsta

Spausdami „SIŲSTI“ patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų UAB „Auto Praba“ saugomi ir tvarkomi kontaktų, informavimo ir (ar) teiravimosi nuomonės apie teikiamas paslaugas tikslu. Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik UAB „Auto Praba“ ar jos klientams paslaugas teikiančių asmenų ir nebus platinami jokiems tretiesiems asmenis.

Jūsų duomenys:

  • *- Būtina užpildyti

Jūsų užklausa:

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas