SUPER KAINOS!

Jūrų transportas

Jūros transportas – tai labiausiai paplitusi ir tuo pačiu pigiausia transporto rūšis, kurios dėka krovinių pristatymas tampa įmanomas iš bet kurio pasaulio taško. Šiais laikais jūros transportas yra neatsiejama tarptautinės prekybos aptarnavimo dalis.

Jūros transporto pagalba UAB „Auto Praba“ gabena dalinius (LCL - Less than Container Load) bei pilnus FCL (Full Container Load) krovinius iš Azijos, Afrikos, Amerikos bei Australijos.

Gabenant krovinius galime pasiūlyti tiek išsiuntimą nuo išsiuntimo šalies uosto, tiek krovinio paėmimą nuo siuntėjo durų. Pasirūpiname transportavimo dokumentais, muitinės formalumais bei tranzito procedūros įforminimu. Klientas yra nuolat informuojamas apie transportavimo organizavimo eigą bei prekių judėjimą.

Dalinių krovinių (LCL) gabenimas pasitelkiant jūros transportą į Rusiją vyksta kombinuotai su automobiliniu transportu. Visi kroviniai yra gabenami per mūsų konsolidacinį sandėlį Vilniuje, Lietuvoje. Iš mūsų konsolidacinio sandėlio prekės toliau į Rusiją yra gabenamos automobiliuose.

Pilnų krovinių (FCL) tolimesnis gabenimas prekių gavėjui atvykus į Klaipėdos uostą galimas automobiliniu transportu ant konteinerinės aikštelės (neperkraunant krovinio iš jūrinio konteinerio), automobiliniu transportu (perkraunant krovinį į automobilinį transportą), geležinkelio transportu (neperkraunant krovinio iš jūrinio konteinerio), geležinkelio transportu (perkraunant krovinį į geležinkelio konteinerius ar vagonus).

Savo klientams galime pasiūlyti šias krovinių gabenimo pasitelkiant jūros transportą paslaugas:

  • Dalinių krovinių transportavimas konteineriuose (LCL) –keleto skirtingų gavėjų kroviniai gabenami viename konteineryje.
  • Krovinių paėmimas ir pristatymas nuo durų iki durų (EXW – „Ex works“ pristatymo sąlygos). Šiuo atveju paimame prekes kliento nurodytu adresu išsiuntimo šalyje, pristatome jas į uostą, pakrauname į jūrinį konteinerį ir atliekame visas muitinės procedūras išsiuntimo šalyje. Kroviniui atvykus į Lietuvą jis yra iškraunamas iš konteinerio ir pirkėją toliau pasiekia automobiliniu transportu.
  • Krovinių paėmimas nuo išsiuntimo šalies uosto (FOB – Free On Board pristatymo sąlygos). Šiuo atveju prekių pardavėjas pristato prekes į išsiuntimo uostą, apmoka prekių muitinės formalumų ir krovos darbus. Tolimesnį transportavimą prekių gavėjui atlieka UAB „Auto Praba“.
  • Visų, susijusių su transportavimu jūra dokumentų pildymas ir muitinės formalumų sutvarkymas.
  • Klientui pageidaujant teikiame papildomą krovinių draudimo paslaugą. Galime apdrausti krovinius iki 110% nuo krovinio vertės, kur 10% - negauta nauda.
  • Konsultuojame klientus krovinių draudimo klausimais, padedame išventi su tuo susijusių problemų ir praradimų.
  • Taikome lanksčią atsiskaitymų sistemą. Pastoviems klientams numatyta atsiskaitymo atidėjimo galimybė.

Jūsų užklausa išsiųsta

Spausdami „SIŲSTI“ patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų UAB „Auto Praba“ saugomi ir tvarkomi kontaktų, informavimo ir (ar) teiravimosi nuomonės apie teikiamas paslaugas tikslu. Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik UAB „Auto Praba“ ar jos klientams paslaugas teikiančių asmenų ir nebus platinami jokiems tretiesiems asmenis.

Jūsų duomenys:

  • *- Būtina užpildyti

Jūsų užklausa:

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas