SUPER KAINOS!

Naujienos

100% automobilių išvykstančių iš Vilniaus į Rusiją palydovinis stebėjimas

100% automobilių išvykstančių iš Vilniaus į Rusiją palydovinis stebėjimas

Krovinių saugumas – vienas pagrindinių aspektų kiekvieną savaitę iš Europos į Rusiją išsiunčiant daugiau nei 20 automobilių su daliniais kroviniais. Norėdami tai padaryti tinkamai mes turime naudoti ypatingus įrankius.
Kad užtikrintume krovinių saugumą,  pirmiausiai reikėjo visą turimą informaciją, gaunamą skirtingais būdais iš skirtingų vežėjų, apjungti į vieną sistemą ir turėti bendrą naujausią informaciją. Norėdami visa tai padaryti kuo efektyviau, mes pasirinkome kompaniją Ruptela ir jos sukurtą sistemą TrustTrack. TrustTrack yra realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistema, kuri mums padeda geriau valdyti transporto parką ir sutaupyti mūsų ir klientų laiką bei pinigus.

Mūsų klientams labiau nei kam kitam svarbu žinoti koks krovinio statusas, tiksli buvimo vieta ir kada bus reikiamame taške. Realaus laiko informacija apie krovinį padeda geriau valdyti transporto parką ir leidžia pasiekti geresnių rezultatų. Apie kiekvieno automobilio atvykimą ar išvykimą iš kritinių taškų (pvz. šalių kirtimo, muitinės zonos, pasikrovimo vieta, krovinio išsikrovimo vieta) informaciją gauname SMS pranešimu, o taip pat galime stebėti realiu laiku kur tiksliai šiuo metu mašina, kokiu greičiu juda, net kai vairuotojas nepasiekiamas mobiliuoju telefonu. GPS sekimo įrenginys kartu su TrustTrack sistema sudaro transporto stebėjimo ir kontrolės sprendimą, kuris buvo pritaikytas mūsų dalinių krovinių gabenimo sistemai.

Turėdami realaus laiko palydovinio stebėjimo duomenis, UAB „Auto Praba“ ekspedicijos vadybinininkai akimirksniu reaguoja į iškilusias netikėtas ir sudėtingas situacijas ir gali užkirsti kelią galimiems kliento nuostoliams. Turėdami tokius partnerius kaip Ruptela, galime labiau susikoncentruoti į pagrindinį darbą, tai yra teikti geriausias dalinių krovinių gabenimo paslaugas mūsų klientams.

Visos naujienos

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas