SUPER KAINOS!

Naujienos

„Transport logistic“ paroda

Auto Praba parodoje „Transport logistic“

„Transport logistic“

Birželio 4-7 dienomis „Auto Praba“ atstovai lankėsi didžiausioje pasaulyje ir šiais metais rekordinėje logistikos parodoje, subūrusioje daugiau nei 2000 logistikos profesionalų stendų bei pritraukusioje daugiau nei 64 tūkstančius lankytojų. Paroda „Transport logistic“, tradiciškai nuo 1978-ųjų vykstanti Miunchene, Vokietijoje  neapsiriboja tik logistika – ji apima ir mobilumo, IT bei tiekimo grandinės valdymo temas, suburia profesionalus iš viso pasaulio užsiimančius krovinių pervežimu kelių transportu, teikiančius krovinių gabenimo jūra paslaugas. „Air cargo Europe“ taip pat yra „Transport logistic“ parodos dalis, tik vykstanti kas dvejus metus ir dedikuota išskirtinai krovinių ir keleivių gabenimui oro transportu.

Logistikos tendencijos

  Darbe nuolatos sprendžiame esminį klausimą – kaip padaryti transporto srautus kuo efektyvesnius bei sumažinti jų kainą tuo pačiu išlaikant juos maksimaliai draugiškus aplinkai, tad į parodą vykome ne tik apsižvalgyti, o ir pasistemti žinių apie naujausias rinkos tendencijas bei poreikius. Pagrindinės vyraujančios tendencijos,apie kurias diskutavo visa logistikos pasaulio bendruomenė buvo logistikos procesų skaitmeninimas, revoliucinis Pramonės 4.0 poveikis transportui ir logistikai, inovatyvių technologijų bei sprendimų paieška ir visa tai tam,kad sujungtume žmones, prekes ir rinkas dar greičiau, efektyviau ir atsižvelgiant į poveikį gamtai.

Naujos dalinių krovinių pervežimo galimybės

Mes esame daugiausiai dalinių krovinių iš Europos į Rusiją pervežanti logistikos kompanija ir nuolatos plečiame savo dalinių krovinių linijas, kad krovinius vežtume efektyviau ir pasiūlytume klientams bei super kainas. Taikydami aukštus kokybės standartus mes labai atidžiai renkamės partnerius, kuriems patikime jūsų krovinius, tad visos parodos metu aktyviai dirbome vertindami naujas bendradarbiavimo galimybes. Praplėstas partnerių tinklas Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Italijoje mums leis dar patogiau, greičiau ir pigiau surinkti smulkius dalinius krovinius šiame regione. Kol kas neatskleisime detalių, bet pažadame,kad artimiausiu metu išgirsite puikių žinių apie atnaujintas dalinių krovinių linijas!

Seni draugai ir nauji planai

Parodos ir konferencijos yra puiki galimybė ne tik užmegzti naujus ryšius, bet ir aplankyti senus draugus. Tad „Transport logistic“ metu aplankėme savo partnerių stendus, aptarėme galimybes didinti bendradarbiavimo mastus bei  vystyti naujus projektus. Neformali aplinka bei nekasdieniška rutina – puiki terpė naujoms idėjoms gimti.

Bendradarbiaukime

Patiko, ką perskaitėte?Norite kurti ateities logistiką kartu? Susisiekime! Mes nuolatos ieškome patikimų vežėjų bendradarbiavimui, kontaktus rasite čia. O gal norite tapti mūsų puikios komandos dalimi? Visus "Auto Praba" darbo pasiūlymus galite rasti čia.

Visos naujienos

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas