SUPER KAINOS!

Naujienos

dviaukštė puspriekabė

Auto Prabos autoparko inovacijos

Nors iš pažiūros ši „Auto Praba“ puspriekabė atrodo kaip kaip ir visos kitos, atvėrus duris nustebsite – erdvė joje padalinta į du aukštus.

Kodėl tai svarbu?

Kiekvieną savaitę perveždami šimtus dalinių krovinių pastebėjome,kad dažnai puspriekabių tūrį išnaudojame ne taip efektyviai kaip norėtume, tad suradome tam sprendimą – specialiai mums pagamintas dviaukštes puspriekabes. Jose įrengtos dvigubos reguliuojamos sijos, kurias galime pritaikyti prie bet kokių krovinių– tiek gabenamų euro padėklais, tiek nestandartinių. Antrajame aukšte galime vežti net iki 11t svorio krovinius, tad kad jie keliautų maksimaliai saugiai bei patikimai, sutvirtintos ir puspriekabės konstrukcinės atramos. Krovinių saugumas yra vienas iš mūsų didžiausių prioritetų, tad šių puspriekabių tentas dar ir papildomai armuotas vielos tinkleliu, taip žymiai geriau apsaugant krovinius nuo įsibrovimo nei įprastinėje tentinėje puspriekabėje.

Bet užteks apie mus.

Dviaukščių puspriekabių kuriama nauda Jums

  • Efektyvumas. Naudingiau išnaudodami puspriekabės tūrį ir toliau galime pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės logistikos paslaugas už geriausią kainą.
  • Saugumas. Armuoto tento dėka Jūsų krovinys gabenamas žymiai saugiau nei įprastoje tentinėje puspriekabėje.
  • Ekologija. Efektyviau išnaudojamos puspriekabės ne tik nauda mums bei Jums, bet ir aplinkai - optimizuodami krovinių gabenimą kartu mažiname neigiamą poveikį gamtai, o tuo pačiu rūpinamės mūsų sveikatai draugiška aplinka.

 

 

Visos naujienos

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas