SUPER KAINOS!

Naujienos

daliniu kroviniu gabenimas is Rusijos i EU

DALINIŲ KROVINIŲ GABENIMAS IŠ RUSIJOS Į EUROPĄ

Džiugi naujiena mūsų klientams! Nuo šiol UAB „Auto Praba“ dalinius krovinius gabena ne tik iš visų Vakarų Europos šalių į Rusiją ir Baltarusiją, tačiau neseniai pradėjome reguliariai gabenti dalinius krovinius iš Rusijos į Europą.  

Dalinius krovinius iš visos Rusijos konsoliduojame sandėlyje Maskvoje. Krovinių gabenimas vyksta pagal atskirą grafiką, suderintą su klientu. Mašina su daliniais kroviniais iš Rusijos kirtusi ES sieną atvyksta į mūsų muitinės sandėlį Vilniuje, kur prekės yra iškraunamos, nemokamai atliekame prekių patikrinimą (svėrimas, matavimas, fotografavimas, prekių ir pakuotės būklės patikrinimas prieš jas pristatant galutiniam gavėjui.  Priklausomai nuo galutinės pristatymo šalies ir vietos prekės perkraunamos į dalinius krovinius gabenančias mašinas Europos Sąjungos teritorijos ribose įforminant muitinio tranzito procedūrą. Klientui pageidaujant galime pasiūlyti importo procedūros įforminimą Europos Sąjungos teritorijoje (tiek Lietuvoje, tiek galutinės paskirties šalyje).

Šia kryptimi gabename įvairiarūšius dalinius krovinius, tame tarpe pavojingas prekes (ADR). Taip pat vežame ir didelės vertės prekes. Klientui pageidaujant galime krovinį apdrausti visam gabenimo maršrutui iki 110% nuo krovinio vertės. Taip pat teikiame prekių perpakavimo, ženklinimo, paruošimo prekybai paslaugas mūsų muitinės sandėliuose Vilniuje.

Kiekvieno pervežimo kaina yra skaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į krovinio gabenimo maršrutą, krovinio tipą, svorį, vertę, pristatymo vietą.  Lauksime jūsų užklausų el.paštu info@autopraba.lt

Visos naujienos

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas