SUPER KAINOS!

Naujienos

lietuva-minskas

Nauja dalinių krovinių linija į Minską

Mažiausia kaina rinkoje. Pakankamai seniai veikiame dalinių krovinių gabenimo iš Europos į Rusiją kryptimi, esame vieni iš šios rinkos lyderių, tad puikiai įsivaizduojame Baltarusijos verslo poreikius, susijusius su jų krovinių logistika. Esame ištobulinę mūsų dalinių krovinių logistikos procesus, tad galime užtikrinti mūsų klientams ne tik geriausią paslaugų kokybę, bet ir geriausias kainas rinkoje. Suprantame, kad logistikos kaina yra lemiantis veiksnys ir esame tikri, kad klientas pasirinkęs mus mokės mažiausią kainą rinkoje už šias paslaugas.

Dalinių krovinių linijos kiekvieną penktadienį. Metų pradžioje planuojame krovinių išsiuntimą į Minską kiekvieną penktadienį. Vėliau ketiname mašinas siųsti ne tik penktadieniais, bet ir pirmadieniais-antradieniais. Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams maksimaliai greitą dalinių krovinių pristatymą į Minską iš visos Europos bei kitų pasaulio šalių už geriausią kainą rinkoje, tuo pačiu teikiant pačios aukščiausios kokybės paslaugas

Gabename įvairius dalinius krovinius, tame tarpe pavojingus bei reikalaujančius specialaus temperatūrinio režimo (išskyrus greitai gendančius bei šaldytus krovinius).

Garantijos ir saugumas. Esame vieni didžiausių ir patikimiausių dalinių krovinių vežėjų iš Europos į Rusiją bei Baltarusiją. Šiuos žodžius patvirtina daugybė mūsų veiklos kokybę ir patikimumą patvirtinančių sertifikatų. Rūpinamės, kad visi mūsų gabenami kroviniai gavėjus pasiektų be prastovų, bereikalingų ir ilgai trunkančių patikrinimų ant sienos, todėl imamės visos įmanomos problemų prevencijos. Todėl siūlome klientams išskirtines priemones:

1. Du kartus į dieną (ryte ir vakare) e-paštu informuojame apie kiekvieno mūsų gabenamo krovinio statusą (jo buvimo vietą, krovinį gabenančios mašinos numerius, sienos kirtimo vietą, muitinės postų eiliškumą ir t.t.). Mūsų klientams nebereikia gaišti savo laiko aiškinantis kur jų krovinys – jie tai randa savo pašto dėžutėje tik atėję į darbą bei dienai baigiantis.
2. Kiekvieną krovinį mūsų terminale Vilniuje mes sveriame, matuojame ir fotografuojame. Kiekvieną krovinio vietą. Visa tai mūsų klientai gauna nemokamai.
3. Jei krovinio faktinis svoris skiriasi nuo nurodyto dokumentuose daugiau nei 3% prašome pakeisti svorį dokumentuose. Todėl bet kokių krovinio svorio neatikimų bei visos mašinos prastovų sienos kirtimo vietose bei vidinėse muitinėse mes neturime. Mes nesakome, kad išspręsime problemas su svorio neatitikimu, kai jos kils. Dirbdami su mumis klientai su jomis tiesiog nesusidurs.
4. Visi mūsų gabenami kroviniai apdrausti pagal CMR Konvencijos reikalavimus. Taip pat mes siūlome mūsų klientams krovinių draudimą iki 110% nuo krovinio vertės, paaiškiname jiems visas galimas problemas bei grėsmes.

Visos naujienos

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas