SUPER KAINOS!

Naujienos

Prekių ženklinimas Data Matrix kodais

Prekių ženklinimas Data Matrix kodais

Mūsų įmonė eina koja kojon su naujovėmis ir siekia savo klientams pasiūlyti visą spektrą naujausių/reikiamiausių paslaugų. Atsiradus naujiems prekių markiravimo reikalavimams kaimyninėse valstybėse – mes pirmieji rinkoje įdiegėme savo sandėliuose Vilniuje drabužių bei avalynės, kosmetikos ir parfumerijos bei kitų prekių ženklinimo Data Matrix kodais paslaugą.

Daugeliui prekių tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse taikomi reikalavimai susiję su tinkamu prekių ženklinimu (prekių aprašymas vietos kalba, EAC lipdukai ir pan.). Kai kada prekių gamintojai neskiria tam reikiamo dėmesio ir šią problemą mes esame pasirengę Jums padėti išspręsti greitai ir paprastai. Jums pateikus mums savo lūkesčius susijusius su prekių ženklinimu mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.

Mūsų sandėliuose turime galimybes greitai paženklinti itin didelius prekių kiekius (iki 50000vnt./dieną).

Turime patirties tiek su paprastomis prekių ženklinimo užduotimis, tiek su sudėtingais, kai vienu metu reikia suženklinti didelius kiekius skirtingų prekių, tuo pat metu darant prekių išrūšiavimą bei kiekių patikrinimą.  

Su Jumis bus išsamiai suderinti visi reikalavimai, kaštai, specifiniai poreikiai, kt. sąlygos.

Laukiame Jūsų paklausimų!

 

Visos naujienos

UAB "Auto Praba"
Naugarduko g.102-201, Vilnius
LT - 03202
Tel.: +370 (5) 2052109
El. paštas: info@autopraba.lt

Įmonės kodas 302555352
PVM mokėtojo kodas LT100005743816

PVM pažymėjimas

Draudimo polisas