top of page

PRAKTIKOS PROGRAMOS

Kviečiame Tave praktiką atlikti AUTO PRABA komandoje!

Norite mokytis, tobulėti ir tapti tikru savo srities specialistu? Visiems žinoma, kad tai galima pasiekti, kai mokaisi iš geriausių savo srities ekspertų!


Puikiai žinome, kad daugeliui studentų, turint tik teorines žinias, ne iš karto pavyksta sėkmingai integruotis į darbo rinką. AUTO PRABOJE atlikdami praktiką gausite užduotis, kurios yra puikus įvadas į realaus darbo situacijas.

Prioritetą teikiame tiems studentams, kurie po praktikos planuoja likti dirbti įmonėje

AUTO PRABA  sudaro puikias sąlygas siekti karjeros po čia atliktos praktikos – turime ne vieną kolegą, kuris karjerą mūsų įmonėje pradėjo būtent taip. Stengiamės, kad naujokai kaip įmanoma greičiau integruotųsi ir taptų komandos dalimi – nesvarbu, ar tai būtų ką tik atėjęs dirbti naujokas, ar praktiką atliekantis studentas. Mums svarbu, kad komandos nariai darbe jaustųsi gerai, nebijotų išsakyti savo nuomonės ir norų.

Labai vertiname atsakingus ir patikimus žmones, kuriais galime pasikliauti. Stengiamės suformuoti stiprią ir patikimą komandą, kurios kiekvienas narys atsakingai žiūri į savo atliekamą darbą, į savo pažadus kolegoms / vadovui / klientui bei siekia kad darbo aplinka būtų draugiška ir motyvuojanti. Geriausiems, iškart po praktikos, pasiūlome įdomų, perspektyvų ir gerai apmokamą darbą.

Turi klausimų?

Informacija telefonu +370 655 54771

El. p.: info@autopraba.lt

Kontaktinis asmuo – direktorius Valdas Semaška. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

quotes-lsw.jpg

Savo praktiką atlikau įmonėje UAB „Auto Praba“. Praktika esu begalo patenkinta, nes visą laiką turėjau galimybė mokintis, gilinti savo žinias ir tobulėti. Apart to, kad yra visos galimybės įgauti tikros darbinės patirties, Auto Praboje yra begalo stiprus ir draugiškas kolektyvas, kuris bet kuriuo metu ištiesia pagalbos ranką. Mano nuomonė UAB "Auto Praba" yra vieta, kur diena neprailgsta ir į kurią ateini kaip į šventę.

Vanesa Zenevič
Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo

paslaugų profesine mokykla

quotes-lsw.jpg

Atliekant praktiką imonėje UAB "Auto Praba", tu gali  išmokti, tai ko tavęs neišmokė studijų metu. Sužinoti labai daug naudingos informacijos. Kai ateinų į darbą, iškart kyla noras dirbt, nes labai malonus ir draugiškas kolektyvas, visada gali padėti, jeigu kažko nesupranti. Galiu nuoširdžiai pasakyti, kad ne visur yra toks geras kolektyvas. Įmonėje UAB 'Auto Praba" verta atlikti praktiką, beto yra suteikiama puiki galimybė likti ir dirbti toliau įmonėje.

Angelina Boguckytė
Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo

paslaugų profesine mokykla

bottom of page