top of page

APIE MUS

UAB „Auto Praba“ – logistikos kompanija, teikianti platų kokybiškų logistikos paslaugų spektrą. Kasmet gabename tūkstančius krovinių iš Vakarų Europos į Baltijos ir Skandinavijos šalis, Kazachstaną, taip pat iš Lietuvos į Vakarų Europą. Teikiame sandėliavimo ir distribucijos, muitinės tarpininko paslaugas. Ambicingi kompanijos darbuotojai kasdien ieško naujų galimybių bei siūlo klientams inovatyvius logistikos sprendimus. Veždami krovinius, siekiame, kad klientai jaustųsi ramūs ir užtikrinti.

  • 2 kartus per dieną e. paštu informuojame apie krovinio statusą. Šios funkcijos dėka Jums nereikia sekti ir apskaityti kiekvieno mūsų įmonės gabenamo krovinio – užteks tik patikrinti savo e. paštą. Jei reikia daugiau informacijos apie krovinio statusą, paspauskite „sekimo“ mygtuką ataskaitoje ir realiu laiku matysite kur yra krovinys. 

  • Dalinius krovinius iš Italijos galime vežti dviaukštėmis puspriekabėmis. Toks logistinis sprendimas yra efektyvesnis, taip pat tausojantis aplinką. Šių puspriekabių tentas papildomai armuotas vielos tinklu, todėl geriau apsaugo krovinius nuo vagysčių. 

  • Dalinių krovinių linijomis vežame ne tik įprastus, bet ir pavojingus krovinius, taip pat transportuojame ir prekes, kurioms reikalinga tam tikra temperatūra, pavyzdžiui, kosmetika, vandens pagrindu pagaminti dažai, šalčiui neatspari įranga, kurių gabenimui reikia ne mažesnės nei 5°C temperatūros.

  • Vilniuje turime logistikos terminalą su paskirstymo ir muitinės sandėliais, geležinkelio bei automobilinėmis rampomis, bei galimybe perkrauti paletinius, laisvai sukrautus bei didelių išmatavimų ir svorio krovinius, rulonus.

  • Visus į mūsų terminalą atvykusius krovinius sveriame, fotografuojame ir matuojame nemokamai. Duomenis apie krovinį, kartu su gautais dokumentais siunčiame klientui e. paštu. Taip iš anksto galime patikrinti prekes ir, jei reikia, ištaisyti dokumentus, kol krovinys nėra išsiųstas į paskirties vietą. 

  • Atsakingai žiūrime į savo darbą, todėl rūpindamiesi klientų saugumu esame apdraudę savo veiklą bei atsakomybę už gabenamus krovinius ir klientams teikiamas paslaugas.

  • Esame orientuoti į greitą pervežimą, Jūsų biudžeto sutaupymą, panaudojant lanksčias, individualias konsolidavimo priemones ar intermodalinius sprendimus.

multimodaliniai pervezimai.jpeg

SERTIFIKATAI

Mes dirbame, kad Jūs būtumėte ramūs!

Susisiekime!

Su mumis galite susisiekti telefonu 

+370 (5) 2052109, e. paštu info@autopraba.lt arba užpildę užklausos formą.

Adresas:

UAB „Auto Praba“
Naugarduko g. 98

7-as aukštas

Vilnius LT–03160

bottom of page