top of page

DALINIŲ KROVINIŲ
GABENIMAS

Gabename tiek neutralius, tiek reguliuojamos temperatūros bei pavojingus (ADR) dalinius krovinius.

autopraba-logo-background.jpg

Dalinius krovinius vežame iš visos Europos, Turkijos, Skandinavijos į Lietuvą ir kitas Baltijos šalis. Taip pat teikiame kokybiškas dalinių krovinių pervežimo paslaugas į Kazachstaną ir iš jo. Mūsų išskirtinumas – dalinių krovinių iš Italijos gabenimas dviaukštėmis puspriekabėmis. Toks logistinis sprendimas yra efektyvesnis, taip pat tausojantis aplinką. Klientams siūlome ir dalinių krovinių transportavimo jūriniu transportu paslaugą.

KROVINIŲ PERVEŽIMO KRYPTYS:
Vakarų Europa;
Baltijos šalys;
Skandinavijos šalys;
Kazachstanas.

 

MŪSŲ PRIVALUMAI:

  • Gabename tiek neutralius, tiek reguliuojamos temperatūros bei pavojingus (ADR) pilnus krovinius;

  • Kas savaitę krauname vidutiniškai 250 dalinių krovinių;

  • Nemokamai atliekame krovinio būklės, svorio, vietų skaičiaus, išmatavimų patikrinimą ir fotografavimą mūsų terminale Vilniuje;

  • Ruošiame visus krovinio gabenimo dokumentus;

  • Visi gabenami kroviniai apdrausti ekspeditoriaus civiline atsakomybe bei vežėjo CMR draudimu (iki 250 tūkst. eurų suma vienam kroviniui);

  • Taikome lanksčią atsiskaitymų sistemą. Nuolatiniams klientams numatyta atsiskaitymo atidėjimo galimybė.

cargo-trucks-auto-praba.jpg

AUTO TRANSPORTAS

UAB „Auto Praba“ teikia dalinių ir pilnų krovinių gabenimo autotransportu tarptautiniais maršrutais bei siuntų surinkimo–paskirstymo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje paslaugas. Gabename neutralius, reguliuojamos temperatūros bei pavojingus (ADR) krovinius. Turime naują transporto priemonių parką. Krovinius pervežame mikroautobusais, 3–10 t keliamosios galios krovininiais automobiliais, tentinėmis ir šaldytuvinėmis puspriekabėmis (iki 92 m³ talpos), didžiatūriais autotraukiniais (iki 120 m³ talpos) bei dviaukštėmis puspriekabėmis, skirtomis efektyvesniam, aplinkai draugiškesniam dalinių krovinių gabenimui. Specialiai mums pagamintose dviaukštėse puspriekabėse įrengtos dvigubos reguliuojamos sijos, kurias galime pritaikyti visiems kroviniams – tiek gabenamiems euro padėklais, tiek nestandartiniams. Antrajame aukšte galime vežti net iki 11,5 t svorį.

ESAME PATIKIMI

​Kasmet tūkstančius krovinių gabenanti ir aptarnaujanti „Auto Praba“ rinkoje pripažinta ir gerbiama logistikos kompanija.

  • Pasirinkę patikimus partnerius, užtikriname stabilų ir patikimą klientų aptarnavimą gabenant įvairius krovinius: įprastinius, tekstilės ir aprangos, maisto produktus, įvairios paskirties įrangą, pavojingus krovinius (ADR), specialios temperatūros reikalaujančias ir kitas prekes.

  • Visus į mūsų terminalą Vilniuje atvežtus krovinius sveriame, fotografuojame ir matuojame nemokami. Duomenis apie krovinį kartu su gautais dokumentais siunčiame klientui e. paštu. Taip galime patikrinti prekes ir, jei reikia, ištaisyti dokumentus, kol krovinys nėra išsiųstas į paskirties vietą.

  • Visus krovinius apdraudžiame ekspeditoriaus civiline atsakomybe bei vežėjo CMR draudimu (iki 250.000 EUR suma vienam kroviniui).

  • Esame orientuoti į greitą pervežimą ir Jūsų biudžeto sutaupymą, panaudojant lanksčias, individualias konsolidavimo priemones ar intermodalinius sprendimus. Dirbdami su mumis, visuomet būsite tikri, kad nepermokate už transporto paslaugas.

kompozicija.jpg
krovinio-fotografavimasB.jpg

JŪSŲ PATOGUMUI

Nemokamai tikriname ir fotografuojame krovinio būklę, svorį, vietų skaičių, matmenis mūsų terminale Vilniuje. Visos procedūros atliekamos siekiant išvengti klaidų bei duomenų neatitikimo dokumentuose.

 

Ruošiame krovinių transportavimo dokumentus, atliekame formaliąsias muitinės procedūras mūsų muitinės sandėliuose Vilniuje.

Visiškai kontroliuojame krovinio gabenimo maršrutą, du kartus per dieną (ryte ir vakare) e. paštu teikiame klientui išsamią informaciją apie krovinio buvimo vietą ir gabenimo eigą. Operatyviai informuojame apie visas gabenimo metu iškylančias nenumatytas situacijas.

Turime platų partnerių terminalų tinklą visoje Europoje ir galime pasiūlyti reikiamą sprendimą reikiamu laiku reikiamoje vietoje.
 

KROVINIŲ DRAUDIMAS

Visi gabenami kroviniai apdrausti ekspeditoriaus civiline atsakomybe bei vežėjo CMR draudimu (iki 250 tūkst. eurų suma vienam kroviniui).

 

Klientui pageidaujant, teikiame papildomą krovinių draudimo paslaugą. Galime apdrausti krovinius iki 110% nuo krovinio vertės, kur 10% – negauta nauda. Konsultuojame klientus krovinių draudimo klausimais, padedame išvengti su tuo susijusių problemų ir praradimų.
Siūlome klientui keletą kainos ir išpildymo variantų, suteikdami galimybę išsirinkti patį naudingiausią iš jų. 

 

Taikome lanksčią atsiskaitymų sistemą. Nuolatiniams klientams numatyta atsiskaitymo atidėjimo galimybė.
 

insurance.jpg

Susisiekime!

Su mumis galite susisiekti telefonu 

+370 (5) 2052109, e. paštu info@autopraba.lt arba užpildę užklausos formą.

Adresas:

UAB „Auto Praba“
Naugarduko g. 98

7-as aukštas

Vilnius LT–03160

bottom of page